OnePlus 10R 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oneplus |
| Announced on | 28-Apr-22 |
| MRP | ₹ 32999/- |
| Dimensions | 16.33 cm x 7.55 cm x 0.82 cm |
| Display | 17 cm (6.7 inches), 1080x2412 px 120Hz with Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 186 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Dimensity 8100 Max, Octa Core, 2.85 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oneplus Compatible Adaptor Only |
Select Color
Select Storage
Select Grade Warranty
From $47.74
Original: $136.39
-65%OnePlus 10R 5G Refurbished—
$136.39
$47.74











Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oneplus |
| Announced on | 28-Apr-22 |
| MRP | ₹ 32999/- |
| Dimensions | 16.33 cm x 7.55 cm x 0.82 cm |
| Display | 17 cm (6.7 inches), 1080x2412 px 120Hz with Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 186 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Dimensity 8100 Max, Octa Core, 2.85 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oneplus Compatible Adaptor Only |


















