HP Laptop - 15s-fq5329TU (Sealed Pack)
| Type | Notebook |
| Brand | HP |
| Model | 15s-fq5329TU |
| Series | 15s-fq5329TU |
| Os | Windows 11 |
| RAM | 8GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6 Inches |
| Performance | Intel Iris Xe |
| Battary | Li-Ion |
| Oprating System Type | 64-bit |
| Processor | i5-1235U |
| Weight | 1.69 Kg |
| Colour | Silver |
| Dimentions | 52.29 x 31.1 x 7.1 cm |
| Price | 62963.00 |
$139.54
Original: $398.69
-65%HP Laptop - 15s-fq5329TU (Sealed Pack)—
$398.69
$139.54
Description
| Type | Notebook |
| Brand | HP |
| Model | 15s-fq5329TU |
| Series | 15s-fq5329TU |
| Os | Windows 11 |
| RAM | 8GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6 Inches |
| Performance | Intel Iris Xe |
| Battary | Li-Ion |
| Oprating System Type | 64-bit |
| Processor | i5-1235U |
| Weight | 1.69 Kg |
| Colour | Silver |
| Dimentions | 52.29 x 31.1 x 7.1 cm |
| Price | 62963.00 |





















