Realme Narzo 60x 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Realme |
| Announced on | 12-Sep-23 |
| MRP | ₹ 14499/- |
| Dimensions | 16.57 cm x 7.6 cm x 0.79 cm |
| Display | 17.07 cm (6.5 inches), 1080x2400 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 190 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 50 MP + 2 MP Rear & 8 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Realme Compatible Adaptor Only |
$25.70
Original: $73.43
-65%Realme Narzo 60x 5G Refurbished—
$73.43
$25.70




Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Realme |
| Announced on | 12-Sep-23 |
| MRP | ₹ 14499/- |
| Dimensions | 16.57 cm x 7.6 cm x 0.79 cm |
| Display | 17.07 cm (6.5 inches), 1080x2400 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 190 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 50 MP + 2 MP Rear & 8 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Realme Compatible Adaptor Only |







