Google Pixel 4A - Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | |
| Announced on | 3-Aug-20 |
| MRP | ₹ 22990/- |
| Dimensions | 14.40 cm x 6.94 cm x 0.82 cm |
| Display | 14.7 cm (5.81 inches), 1080x2340 px with Punch Hole |
| FingerPrint | Rear Finger |
| Weight | 143 Gram |
| Network & Connectivity | Single Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Snapdragon 730G, Octa Core, 2.2 GHz Processor |
| Battery | 3140 mAh |
| Camera | 12.2 MP Rear & 8 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V10 |
| Country of Origin | US |
| Instructions | Use 10-15 Watt Compatible Adaptor Only |
$141.63
Google Pixel 4A - Refurbished—
$141.63
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | |
| Announced on | 3-Aug-20 |
| MRP | ₹ 22990/- |
| Dimensions | 14.40 cm x 6.94 cm x 0.82 cm |
| Display | 14.7 cm (5.81 inches), 1080x2340 px with Punch Hole |
| FingerPrint | Rear Finger |
| Weight | 143 Gram |
| Network & Connectivity | Single Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Snapdragon 730G, Octa Core, 2.2 GHz Processor |
| Battery | 3140 mAh |
| Camera | 12.2 MP Rear & 8 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V10 |
| Country of Origin | US |
| Instructions | Use 10-15 Watt Compatible Adaptor Only |





















