Poco X5 Pro 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Poco |
| Announced on | 6-Feb-23 |
| MRP | ₹ 24999/- |
| Dimensions | 16.29 cm x 7.6 cm x 0.79 cm |
| Display | 16.94 cm (6.67 inches), 1080x2400 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 181 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 778G 5G |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 108 MP + 8 MP + 2 MP & 16MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Poco Compatible Adaptor Only |
$40.39
Original: $115.40
-65%Poco X5 Pro 5G Refurbished—
$115.40
$40.39





Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Poco |
| Announced on | 6-Feb-23 |
| MRP | ₹ 24999/- |
| Dimensions | 16.29 cm x 7.6 cm x 0.79 cm |
| Display | 16.94 cm (6.67 inches), 1080x2400 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 181 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 778G 5G |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 108 MP + 8 MP + 2 MP & 16MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Poco Compatible Adaptor Only |



















